Witamy w gronie uczestników VIII Elbląski Bieg Piekarczyka

 1. rogram imprezy:
  Niedziela,  26.06.2016
  09:00 – 11:00 wydawanie pakietów startowych (biuro zawodów)
  10:00 Bieg rodzinny na 720 metrów
  11:00 Nordic Walking 5 km (1 pętla ) – kategoria open
  12:00 Główny Bieg Piekarczyka na 10 km (2 pętle po 5 km) – bieg kobiet i mężczyzn
  13:00 – 13:30 Ceremonia wręczenia nagród w biegu głównym, biegu rodzinnym i nordic walking
  13:30 Zamknięcie trasy

Piekarczyk2016.O

 

 1. W dniu 26.06.2016 (niedziela) w godzinach 9:00-11:00 odbierz swój pakiet startowy w Biurze Zawodów. Każdy zawodnik przed odbiorem pakietu startowego powinien pobrać kartę zawodnika logując się na swoje konto w systemie zapisów www.startlist.pl . Prosimy o wydrukowanie i podpisanie karty, a następnie przedstawienie jej podczas odbioru pakietu w biurze zawodów. Jednocześnie prosimy o sprawdzenie poprawności swoich danych w systemie, a w przypadku błędu prosimy o ich edycję lub mail na biuro (małpa) startlist (kropka) pl z prośbą o ich zmianę.
 2. Najbliższy parkingi w okolicy startu znajduje się przy ul. Plac Słowiański, ul. Giermków i ul. Krótka.
 3. CHIP do pomiaru czasu, który znajduje się w pakiecie startowym zamontuj przy bucie (wpleć w sznurówkę). Umieszczenie CHIP’a w innym miejscu niż przy bucie spowoduje brak odczytu na trasie i brak twojego nazwiska na wynikach.
 4. Starannie przypnij numer startowy – agrafki będą w kopercie. Numer należy przypiąć w widocznym miejscu z przodu koszulki.
 5. Na 15 minut przed startem ustaw się na starcie.
 6. Zwróć uwagę na punkty kontrolne mierzące czas i na oznaczenia trasy. Ominięcie punktu lub skracanie trasy spowoduje dyskwalifikację!
 7. Na trasie VIII Elbląskiego Biegu Piekarczyka obowiązuje całkowity zakaz poruszania się rowerów. Niedozwolony jest również bieg z psem. Osoby łamiące regulamin będą musiały opuścić trasę.
 8. W celu zapewnienia bezpieczeństwa na terenie imprezy prosimy o dostosowanie się do poleceń  organizatorów imprezy i służb porządkowych (ochrona, wolontariusze).
 9. Po przebiegnięciu linii mety oddaj chip w miejscu oznaczonym przez organizatora!