Pakiet startowy

Podczas XV Biegu Piekarczyka i Mini Biegu Piekarczyka każdy z uczestników otrzyma przed startem zestaw gadżetów oraz zostanie objęty ochroną, dzięki ubezpieczeniu NNW i zabezpieczeniu medycznemu.

Na fizyczne dodatki w pakiecie startowym składają się: numer startowy, woda, izotonik, zwrotny chip do pomiaru czasu, baton energetyczny, pakiet żywieniowy, medal, gadżet, los na loterię oraz sznurkowy worek. W ramach pakietu uczestnicy mają również zapewnione punkty nawadniania na trasie.

Pakiet startowy dla dzieci zawiera: numer startowy, wodę, baton, medal, gadżet oraz worek sznurkowy.

Odbiór pakietów startowych dla uczestników XV Elbląskiego Biegu Piekarczyka możliwy będzie w biurze zawodów:

8 czerwca (sobota)

W Centrum Handlowym Ogrody, ul. Płk. Dąbka 152 w Elblągu (wejście główne), w godzinach 12:00-18:00.

9 czerwca (niedziela)

W hali Lodowiska Helena MOSiR, ul. Karowa 1 w Elblągu, w godzinach 8:00-10:30. Po tym terminie odbiór pakietów startowych nie będzie możliwy.

Uczestnicy zobowiązani są do posiadania ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, w celu weryfikacji i odbioru pakietu startowego oraz zamówionej koszulki.

Istnieje także możliwość odbioru pakietu startowego za innego uczestnika biegu. W tym wypadku należy stawić się w biurze zawodów z oświadczeniem i upoważnieniem podpisanym przez osobę startującą w biegu (plik do pobrania na www.biegpiekarczyka.pl) oraz ksero dowodu osoby startującej (do wglądu).