Formularz zgłoszeniowy

Rejestracja do XI Biegu Piekarczyka na 10 km rozpocznie się 21 stycznia 2019 roku o godzinie 00:00. Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego co będzie jednoznaczne z utworzeniem konta zawodnika. Jeśli posiadasz już konto na www.elektronicznezapisy.pl to wystarczy się zalogować, a następnie kliknąć w menu „Zapisz się na zawody” i postępować zgodnie z poniższymi krokami. Posiadacze konta mają możliwość porównywania wyników, śledzenia statystyk, a także wygenerowania certyfikatu ukończenia zawodów po każdej imprezie. Jeśli pojawią się problemy z rejestracją na zawody prosimy o kontakt na mail imprezy@mosir.elblag.eu lub telefonicznie +48 55 625 63 06.

Jak krok po kroku zapisać się na zawody?
1. Kliknij na link kierujący do formularza zgłoszeniowego , a jeśli masz już konto na www.elektronicznezapisy.pl to zaloguj się.
2. Po przejściu do formularza zgłoszeniowego uzupełnij wymagane dane osobowe i naciśnij przycisk „następny krok”.
3. Wybierz imprezy, na których chcesz wystartować oraz zatwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz regulamin zawodów.
4. Po wybraniu imprez, na których chcesz wystartować naciśnij przycisk “Zapisz się na wybrane zawody”.
5. Po wciśnięciu przycisku, Twoje nazwisko ukaże się na liście startowej, a na mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca zgłoszenie do zawodów.
6. Numer startowy zostanie nadany automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na konto podane w mailu.