Formularz zgłoszeniowy

Rejestracja do XV Biegu Piekarczyka na 10 km rozpoczęła się 15 stycznia 2024 roku. Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, co będzie jednoznaczne z utworzeniem konta zawodnika. Jeśli posiadasz już konto na www.elektronicznezapisy.pl to wystarczy się zalogować, a następnie kliknąć w menu „Zapisz się na zawody” i postępować zgodnie z poniższymi krokami. Posiadacze konta mają możliwość porównywania wyników, śledzenia statystyk, a także wygenerowania certyfikatu ukończenia zawodów po każdej imprezie. Jeśli pojawią się problemy z rejestracją, prosimy o kontakt na mail imprezy@mosir.elblag.eu lub telefonicznie +48 55 625 63 06.

Jak krok po kroku zapisać się na zawody?
1. Kliknij na link kierujący do formularza zgłoszeniowego, a jeśli masz już konto na www.elektronicznezapisy.pl to zaloguj się.
2. Po przejściu do formularza zgłoszeniowego uzupełnij wymagane dane osobowe i naciśnij przycisk „następny krok”.
3. Wybierz imprezę, w której chcesz wystartować, następnie zatwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych i regulamin zawodów.
4. Po wybraniu imprezy, w której chcesz wystartować naciśnij przycisk “Zapisz się na wybrane zawody”.
5. Po wciśnięciu przycisku Twoje nazwisko ukaże się na liście startowej, a na mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca zgłoszenie do zawodów.
6. Numer startowy zostanie nadany automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na konto podane w mailu.