Pierwszych 100 elblążan pobiegnie za jedyne 20 złotych!

Logo Bieg PiekarczykaZa niecałe dwa miesiące, bo 30 czerwca startujemy w piątej edycji Biegu Piekarczyka na dystansie 10 km. Natomiast już dziś mamy dobrą informację dla wszystkich chcących pobiec w nim elblążan. Dzięki wsparciu partnerskiemu „Klubu Elbląg 50 plus” wpisowe na zawody dla pierwszych 100 osób mieszkających w Elblągu, którzy wniosą opłatę startową, wpisowe wyniesie nie podstawowe 50 zł, a jedynie 20 zł!

Organizatorzy dla wszystkich biegaczy przygotowali bardzo bogaty pakiet startowy, w którym znajdą się m.in. pamiątkowa koszulka techniczna z materiału Dry Ap, czyli koszulka treningowa do biegania, która szybko wchłania wilgoć, jest przewiewna, szybkoschnąca i daje przyjemne uczucie miękkości. Ponadto zawodnicy otrzymają sznurowany worek treningowy na plecy z logotypem imprezy, numer startowy oraz posiłek po zawodach. Dodatkowo każdy, kto dobiegnie do mety otrzyma również specjalnie przygotowany na tę okazję odlewany medal.

„Start i meta biegu zostanie usytuowana na Bulwarze Zygmunta Augusta. Zawodnicy będą mieli do pokonania 10 km na nowej i szybszej trasie.” – informują organizatorzy z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. „Aktualnie staramy się o oficjalny atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i mamy nadzieję, że to przyciągnie do Elbląga nie tylko jego mieszkańców, ale również zawodników z innych miast.” – dodaje..