Piekarnia-Cukiernia Warmińska sponsorem X Elbląskiego Biegu Piekarczyka

Warmińska to ważny punkt na piekarniczo-cukierniczej mapie północnej Polski. To miejsce oferujące nie tylko wysokiej jakości pieczywo i wyroby cukiernicze, lecz także miejsce spotkań przy kawie ze znajomymi, przestrzeń na odrobinę radości, na smaczną pauzę w ciągu dnia…

W Piekarni-Cukierni Warmińska bardzo dużą wagę przykłada się do jakości obsługi klientów. Personel jest zawsze pomocny i uśmiechnięty, służy radą i informacją. Dlaczego? Ponieważ wysoka jakość oferowanych produktów oraz dobra komunikacja to podstawowa dewiza firmy. W Warmińskiej klienci dokonują zakupu ciast i pieczywa w miłej i przyjaznej atmosferze, gdyż satysfakcja z zakupu i zadowolenie klientów stawia się tu na pierwszym miejscu.

W sklepach firmowych Piekarni-Cukierni Warmińska dostępna jest szeroka oferta ciast i tortów do kupienia od ręki i na zamówienie oraz bogaty wybór tradycyjnego pieczywa wypiekanego z wyselekcjonowanych, najlepszej jakości mąk pszennych, żytnich, jęczmiennych i orkiszowych, wyróżniającego się smakiem i świeżością oraz dostosowanego do potrzeb różnych grup konsumentów: pieczywa dietetycznego, pieczywa bogatego w białko, pieczywa dla seniorów, biegaczy…

Z okazji X Elbląskiego Biegu Piekarczyka piekarnia zaprasza na promocję chlebów Marathon, Chia i Batata, które czekają w sklepach firmowych Warmińska na wszystkich uczestników biegu. W dniach od 3 do 30 czerwca br. wystarczy przyjść z voucherem, który znajduje się w pakiecie startowym do wybranego sklepu i odebrać jeden z wyżej wymienionych chlebów – ten, który najlepiej odpowiada Państwa potrzebom żywieniowym.

Marathon: chleb z pestkami dyni i kawałkami jabłek. Wartościowe źródło węglowodanów i białka, stworzony z myślą o osobach aktywnych. Doładuj swoje mięśnie!

Chia: chleb z nasionami szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica). Źródło błonnika, białka i kwasów tłuszczowych omega-3. Wyróżniony przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii!

Batata: chleb z dodatkiem słodkich ziemniaków o niepowtarzalnym smaku. Doskonały dla małych i dużych Odkrywców!

Więcej informacji znajdźcie www.piekarnia.warminska.pl