Dołącz do drużyny portEl.pl w Biegu Piekarczyka

W Biegu Piekarczyka liczą się nie tylko indywidualne osiągnięcia, ale także sukces drużynowy. Rok temu portEl.pl wystawił własną reprezentację złożoną z Czytelników, teraz chcielibyśmy ten manewr powtórzyć. Zapraszamy chętnych, oferujemy pamiątkową koszulkę i dobrą zabawę.

Do Biegu Piekarczyka pozostał miesiąc. 4 czerwca na elbląskie ulice wyruszy prawie 600 biegaczy, choć będzie ich zapewne o wiele więcej, bo wciąż trwają zapisy. Dystansu 10 kilometrów wcale nie muszą pokonywać sami, do zawodów można zgłosić drużynę, złożoną z przyjaciół czy znajomych z pracy.
Z tego rozwiązania skorzysta redakcja Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, zgłosimy swoją drużynę, złożoną z Czytelników. Mamy 10 miejsc, każdej z osób oferujemy dobrą zabawę i pamiątkową koszulkę. Drużynę portEl.pl od startu do mety poprowadzi redaktor naczelny, który będzie biegł w tempie 6 minut na kilometr. Chętnych prosimy o przesłanie maila na adres: redakcja@portel.pl wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz oświadczeniem o wpłacie wpisowego za udział w biegu. Na chętnych czekamy do 15 maja, decyduje kolejność zgłoszeń.
– Dla drużyn będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja. Wynik końcowy zespołu stanowi suma czasów uzyskanych przez pięciu pierwszych zawodników, a zwycięży ta drużyna, której suma czasów będzie najmniejsza. Trzy najlepsze teamy otrzymają puchary. Warunkiem dopuszczenia drużyny do biegu będzie poprawne wypełnienie listy (podajemy imię i nazwisko zawodnika) i przesłanie jej do dnia 22.05.2017 r do godz. 23:59 na adres e-mail organizatora: imprezy@mosir.elblag.eu. W tytule należy podać: IX Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka – informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zachęcając do zgłaszania własnych drużyn.

– W biegu mogą wziąć udział drużyny reprezentujące firmy, instytucje, fundacje oraz stowarzyszenia sportowe – wyjaśnia Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. – Drużyna składa się z minimum pięciu osób i tworzą ją zawodnicy, którzy dokonali wcześniejszej pełnej rejestracji za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej www.biegpiekarczyka.pl. Dopiero na tej podstawie kierownik jednostki lub upoważniony przedstawiciel dokonuje zgłoszenia całej drużyny.

Tekst i fot. PortEl