Bieg Piekarczyka sportowym wydarzeniem roku

Miło nam poinformować, że IX Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka został okrzyknięty Sportowym Wydarzeniem 2017r. w „Plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego”.

Już po raz dwunasty redakcja Dziennika Elbląskiego zorganizowała plebiscyt w którym czytelnicy wybierali dziesiątkę najpopularniejszych sportowców. Podczas sobotniego balu, który odbył się w Hotelu Młyn, poznaliśmy sportowców, którzy cieszą się największą popularnością wśród kibiców. Redakcyjna kapituła przyznała również trzy wyróżnienia wśród których znalazł się IX Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka jako Sportowe Wydarzenie Roku 2017.

Jako Organizatorzy zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by X jubileuszowy Bieg Piekarczyka, który w tym roku wystartuje 3 czerwca, był wyjątkowy pod kątem organizacyjnym oraz dostarczył uczestnikom i kibicom niezapomnianych pozytywnych, sportowych wrażeń i emocji. Dziękujemy całemu środowisku czytelniczemu Dziennika Elbląskiego, redakcji i wszystkim sympatykom sportu. Gratulujemy zwycięzcom, laureatom, wyróżnionym, a wszystkim sportowcom, trenerom, działaczom i sponsorom życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i pomyślności zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Tekst i fot. MOSiR