Vouchery dla biegaczy na wybrane pieczywo z Warmińskiej

Z okazji XI Elbląskiego Biegu Piekarczyka Piekarnia-Cukiernia Warmińska zaprasza na promocję chlebów Marathon i Dobre Ziarna oraz Bułek IG, które czekają na wszystkich uczestników biegu oraz miłośników smacznego pieczywa w sklepach firmowych piekarni.

W każdym pakiecie startowym znajduje się voucher na odbiór jednego z trzech typów pieczywa. Aby zamienić voucher na chleb lub bułki wystarczy udać się z nim do jednego ze sklepów piekarni. Pełna listów sklepów firmowych, w których można zrealizować voucher, znajduje się na www.warminska.pl. Realizacja voucherów rozpocznie się 3 czerwca i potrwa do 6 lipca 2019.

W imieniu sponsora zapraszamy do Warmińskiej, w której dużą wagę przykłada się do jakości oferowanych produktów oraz wysokiego poziomu obsługi klientów. Dobra komunikacja to podstawowa dewiza firmy a satysfakcja i zadowolenie z zakupu traktowane są jako kluczowe wartości.

W sklepach firmowych Piekarni-Cukierni Warmińska dostępna jest szeroka oferta ciast i tortów do kupienia „od ręki” oraz na zamówienie, a także bogaty wybór tradycyjnego pieczywa wypiekanego z wyselekcjonowanych, najlepszej jakości mąk pszennych, żytnich, jęczmiennych i orkiszowych. Produkty te wyróżniają się smakiem i świeżością, są także dostosowane do potrzeb różnych grup, m.in. konsumentów pieczywa dietetycznego, pieczywa bogatego w białko, pieczywa dla seniorów, biegaczy.