Racebook

W niedzielę, 5 czerwca, rozpocznie się XIII Bieg Piekarczyka. Ulicami naszego miasta pobiegnie ponad 1200 uczestników w każdym wieku. To wyjątkowe święto sportu, w związku z tym dla wszystkich zawodników i zawodniczek przygotowaliśmy do pobrania specjalny przewodnik.

Racebook to opracowanie, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące imprezy biegowej. Podczas XIII Biegu Piekarczyka taki przewodnik będzie dostępny. Znajdą się w nim informacje o trasie, klasyfikacji, pakietach startowych, biurze zawodów, program wydarzenia, opis dodatkowych atrakcji, lokalizacja parkingów oraz wiele innych przydatnych wiadomości.

Zachęcamy do pobrania Racebooka XIII Biegu Piekarczyka tutaj.

Przypominamy, że w przed biegiem należy odebrać swój pakiet startowy. Najlepiej zrobić to w sobotę, 4 czerwca, gdy biuro zawodów będzie znajdować się w Centrum Handlowym Ogrody, od strony wejścia głównego. Będzie ono czynne w godzinach 12:00-18:00. Natomiast odbiór pakietów w biurze zawodów w dniu imprezy będzie możliwy w budynku Lodowiska Helena, przy ul. Karowej, w godzinach 8:00-10:30 (pakiety dla dzieci w godzinach 8:00-8:40).

Uczestnicy zobowiązani są do posiadania ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, w celu weryfikacji i odbioru pakietu startowego.

W tym roku także będzie możliwość odbioru pakietu startowego za innego uczestnika biegu. W tym wypadku należy stawić się w biurze zawodów z oświadczeniem i upoważnieniem podpisanym przez osobę startującą w biegu (plik do pobrania tutaj) oraz ksero dowodu osoby startującej (do wglądu).

Sponsorem Głównym XIII edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka jest firma WAITW. Sponsorami Strategicznymi Biegu są: FLSmidth MAAG Gear, Studio Łazienkowe Awangarda i Ogrody Centrum Handlowe w Elblągu. Sponsorami i partnerami są: Klimat-el, E-Bike, Gaming Room, Centrum Ubezpieczeń Expert, Hotel Kahlberg, Wolność, Sport SPA, Gabinet Hiperbaryczny O2 – Terapia Tlenowa, Reproskan, GRIZ Bielik, Regionalne Centrum Wolontariatu, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3, Smaczny Targ, Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4 W-M Brygada Obrony Terytorialnej. Organizatorami XIII edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Patronat honorowy nad Biegiem objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Tekst i fot. MOSiR