FLSmidth MAAG Gear wspiera XI Bieg Piekarczyka

Coraz większymi krokami zbliża się XI Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka. W tym roku biegacze spotkają się na trasie w niedzielę, 2 czerwca. Po raz kolejny największą imprezę biegową w mieście wspiera firma FLSmidth MAAG Gear Sp. z o. o. z siedzibą w Elblągu.

Elbląski Bieg Piekarczyka z roku na rok przyciąga coraz większą ilość uczestników. To impreza, która coraz bardziej rozpoznawalna jest wśród biegaczy z całego kraju. W ostatnich latach, na liście startowej, można było znaleźć zawodników z wielu miast w Polsce takich jak np.: Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Tychy, Kudowa Zdrój, Olsztyn, Działdowo, czy Augustów. Coraz więcej biegaczy pojawia się także z zagranicy. Elbląg co roku odwiedzają chociażby zawodnicy z rosyjskiego Kaliningradu, ukraińskiego Tarnopola, czy francuskiego Compiegne.

 

Realizacja tak dużej imprezy nie  byłaby możliwa bez wsparcia lokalnych partnerów.  Wśród firm wspierających Bieg Piekarczyka jest FLSmidth MAAG Gear Sp. z o. o. z siedzibą w Elblągu. To firma należąca do duńskiego koncernu FLSmidth & Co. A/S, specjalizująca się w projektowaniu, wytwarzaniu i serwisowaniu ciężkich przekładni przemysłowych, która po raz kolejny zdecydowała się wesprzeć największą imprezę biegową w Elblągu. Dziękujemy za współpracę i do zobaczenia na trasie biegu.
Tekst MOSiR